2026-02-20 12:40 PM
Sziasztok!
Tudna valaki az alábbi megjelenítési hibában segíteni?
Egyes ikonok félig látszóan jelennek meg, így nagymértékben használhatatlanok főleg akkor ha mélyebben lévő beállítást szeretnék használni.
Korábbi verzióban nem volt ez a hiba, a legújabb frissítéssel jött elő (3200).
Már találkoztam ilyen hibával korábban más AC-ben, de a AC29-ben még nem.
Rendszer:
macOS 26.3 (arm64)
DELL U3821DW 1440p felbontás
Segítségetek előre is köszönöm,
Lukács Károly
2026-05-15 11:30 AM
Szia! Igen, jeleztem már... mivel a hibát nem tudták produkálni, ezért nem tudnak vele foglalkozni... szerintük az Alma a hibás. Javaslat, hogy használjam beállításokat alacsonyabb felbontásban de csak AC29 alatt mert minden mással jól működik, de az Alma a hibás. Ügy lezárva.